Prihlásenie

Vítam vás!

Teší ma Vaše rozhodnutie pridať sa k registrovaným zákazníkom Eurony. Verím, že s prípravkami budete spokojný/spokojná a ak by ste mali kedykoľvek/akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na mňa alebo priamo na svojho sponzora (ak ním nie som ja :) ). Sme tu pre vás vždy, keď bude treba :)

Rada by som Vám posielala 1x mesačne (naozaj len jedenkrát mesačne) email, ktorý bude obsahovať dôležité informácie o novinkách, akciách, súťažiach a možnostiach získať darčeky za Vaše objednávky. Ak máte záujem o tieto informácie, vyplňte prosím formulár nižšie. Následne Vám príde potvrdzovací email (pozrite aj v spame a reklamách, kde svoj súhlas v súlade s GDPR potvrdíte a hotovo :).

AKTUALITA: Od januára 2021 budú môcť získavať darčeky len tí, ktorí budú prihlásení na odber a vyplnia formulár, ktorý bude slúžiť ako žiadosť na vydanie odmeny. Motivácie, darčeky aj spomínaný formulár budú súčasťou spomínaného informačného emailu. Preto ak máte záujem získavať darčeky, vyplňte prosím formulár zobrazený nižšie. Všetky potrebné informácie vám následne prídu na email.

Prihlásenie sa

na zasielanie informácií o novinkách, akciách, súťažiach a darčekoch